ÜRÜNLERİMİZ >> Kombi

Kombi konutunuzun veya iş yerinizin ısıtma ve sıcak su gereksinimini karşılayan bir cihazdır. Kombi duvara asılabilen, ebatları küçük, hafif, az yer kaplayan, gerektiğinde kolay taşınabilen, sessiz çalışan, kullanıcıya bağımsız ısınma konforu sağlayan bir cihazdır.

Kombi ana parçalar olarak elektronik kart, pompa, üç yollu vana, brülör, eşanjör, fan ve genleşme tankı kontrol elemanları olarak ta ntc, baca sensörü, akış şalteri gibi zorunlu sistem ve emniyet ekipmanlarından oluşmaktadır.

Kombi kullanıcısına bireysel ısınma özgürlüğü sağlamakla beraber kullandığınız kadar ücret ödersiniz. Ayrıca sıcak su kullanım esnasında suyu konforlu ve kesintisiz kullanmanızı sağlar. Sıcak su kullanımı için ayrı bir cihaz kullanmanıza ve ücret ödemenize gerek kalmaz gerek kalmaz.

Kombi cihazları daha önce sadece sıcak su kullanımında kullanılan şofbenlerde olduğu gibi cihaz içerisindeki bakır borulardan sirkülasyon olan suyun eşanjör vasıtasıyla ısıtılması ilkesi üzerine çalışırlar.

Yeni nesil kombi cihazlar atık gazın geri tepmesine, içerisinde bulunan suyun aşırı ısınmasına, alevin sönmesine, kış aylarında donmaya ve kullanım esnasında oluşa bilecek gaz kaçağına karşı TSE standartlarının ön gördüğü her türlü önlem ve tertibat alınmıştır.

Kombi alımı esnasında nasıl bir ürün alacağınız hakkında daha öncede bir izleniminiz yoksa araştırma yapın. Satış büroları tarafından tavsiye edilen cihazın kapasitesinin kullanacağınız yer için yeterli olup olmadığı hakkında sizi bilgilendirelim. Sektörde söz sahibi, geniş servis ağı olan ve güçlü firmaların ürünlerini sizin için tercih etmekteyiz. Ayrıca kombi alımı sırasında tercihimiz kombinin maliyeti değil, cihazın yakıt tüketim bedeli ve arıza esnasında oluşabilecek servis maliyetlerinin de önemli olduğunu belirtmekteyiz.
Sizin için seçtiğimiz, firmamızın kullandığı markalar;

Kaptan Doğalgaz - Ariston
Kaptan Doğalgaz - Baymak
Kaptan Doğalgaz - Bosch
Kaptan Doğalgaz - Buderus
Kaptan Doğalgaz - Demirdokum
Kaptan Doğalgaz - Eca
Kaptan Doğalgaz - Ferroli
Kaptan Doğalgaz - Immergas
Kaptan Doğalgaz - Vaillant
Kaptan Doğalgaz - Viessmann